Ewinner - logowanie & rejestracja

 • Szeroka oferta sportów wirtualnych

 • Zwrot za pierwszy zakład do 100 zł

 • Rozbudowane statystyki dostępne w specjalnej zakładce

 • Intuicyjna i przyjazna dla użytkowników aplikacja mobilna

Metody Płatności

 • BLIK
 • MasterCard
 • Przelewy24
 • VISA
 • Trustly

Ostatnia aktualizacja:

Jak wygląda w Ewinner rejestracja? W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić krok po kroku i zobaczysz, że nie jest to wcale nic skomplikowanego. Konto gracza w Ewinner zakłady bukmacherskie możesz założyć zarówno z poziomu strony otwartej w przeglądarce internetowej, jak i z poziomu aplikacji - czy to na Androida, czy też na iOS. Rejestracja u bukmachera ma dwie postacie - tymczasową/uproszczoną i pełną. Tymczasowa rejestracja pozwala na sprawdzenie funkcjonalności strony, natomiast rejestracja pełna wymagana jest do nieskrępowanego korzystania z oferty bukmachera i wypłaty środków.

W poniższym tekście zobaczysz, że w Ewinner logowanie zajmuje zaledwie kilka chwil, a także przeczytasz o tym, co zrobić, gdy zapomnisz hasła do swojego konta. W zależności od dokonanej rejestracji - czy jest ona tymczasowa, czy też pełna - po zalogowaniu masz do dyspozycji różne możliwości. Jeśli nie zweryfikowałeś jeszcze swojego konta, to możesz wpłacić depozyt i obstawić zakład, ale w przypadku wygranej nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy. Taką możliwość daje tylko pełna weryfikacja konta, czyli potwierdzenie rachunku bankowego i przesłanie skanu dokumentu tożsamości.

Krok 1. Wejdź na stronę Ewinner, żeby utworzyć konto gracza

Obstawianie zakładów sportowych u legalnych bukmacherów obwarowane jest obowiązkiem rejestracji i podaniem prawdziwych danych osobowych. Nie inaczej jest na stronie bukmachera Ewinner - typy może wprowadzać tylko zarejestrowany gracz. Co więc należy zrobić? To proste - użytkownik zainteresowany rozpoczęciem odgadywania wyników sportowej rywalizacji musi wejść na stronę Ewinner, a następnie dokonać rejestracji. Na stronie Ewinner można dokonać tego zarówno w formie uproszczonej, jak i pełnej. Ta pierwsza opcja spodoba się użytkownikom, którzy chcą szybko rozpocząć grę. Trzeba pamiętać jednak, że rejestrację uproszczoną należy zakończyć w ciągu 28 dni.
Ewinner rejestracja krok 1-1
Ewinner rejestracja krok 1-2

Krok 2. Podaj swoje dane

Niezbędnym wymogiem w stosunku do każdego użytkownika, który chce na stronie Ewinner rozpocząć przygodę z obstawianiem wyników różnorodnych wydarzeń sportowych jest podanie przez niego pełnych i prawdziwych danych osobowych.

Ewinner rejestrację uprościł do granic możliwości i zostaniesz poproszony tylko o te dane, których wymaga prawo.

Ma to przede wszystkim zagwarantować bezpieczeństwo obu stronom - bukmacherowi i graczowi (w grach hazardowych chodzi w końcu o realne pieniądze), a także zabezpieczyć przed dostępem do zakładów osoby niepełnoletnie. Dane osobowe podlegają przetwarzaniu, więc użytkownik, przed zakończeniem rejestracji, musi siłą rzeczy zgodzić się na ich zgodne z prawem przetwarzanie przez administratora w celach marketingowych.

Rejestracja na stronie bukmachera świadczącego usługi online jest wymagana przez ustawę hazardową. Jednak samo utworzenie konta i uzupełnienie danych osobowych nie zajmuje dużo czasu. Użytkownicy mogą skorzystać z rejestracji uproszczonej, aby sprawdzić funkcjonalność strony albo z rejestracji w formie pełnej. Bez tej drugiej, potwierdzonej przesłaniem skanu dowodu osobistego, użytkownik nie może wypłacić żadnych środków zgromadzonych na koncie gracza. Pełna rejestracja, wraz z podaniem numeru telefonu oraz konta bankowego, jest więc bardzo sformalizowana, ale też chroni zarówno graczy, jak i bukmachera przed ewentualnymi nadużyciami.
Ewinner rejestracja krok 2

Krok 3. Dokonaj pierwszego depozytu

Na stronie Ewinner pierwszego depozytu (tak, jak i każdego kolejnego) dokonujesz wchodząc na konto użytkownika i przechodząc do działu "Wpłata". Konto gracza możesz zasilić za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu, a także przy użyciu nowoczesnych metod płatności, takich jak Pay-By-Link czy BLIK. Pamiętaj jednak, że wpłaty możesz dokonać tylko z rachunku bankowego, który podałeś w trakcie rejestracji, a także tylko i wyłącznie w polskiej walucie. Po wykonaniu wszystkich kroków potrzebnych do zasilenia konta środki na stronie powinny pojawić się już w ciągu kilku minut.

Podobnie, jak w przypadku dalszych depozytów, tak i w przypadku pierwszej wpłaty może ona wynieść zaledwie 1 zł! Jeśli jednak środki wpłaciłeś na konto tymczasowe (dzięki któremu chciałeś się rozeznać, jak funkcjonuje strona), a po pierwszym dokonaniu depozytu zdecydujesz, że jednak nie chcesz grać, to w celu wypłaty tych pieniędzy będziesz musiał dokończyć proces weryfikacji, w tym przede wszystkim przesłać na konto gracza skan dokumentu tożsamości. Pamiętaj też, że za pierwszym razem warto jest zrobić większą wpłatę, by móc skorzystać z bonusu powitalnego!

Krok 4. Zweryfikuj swoje konto

Zgodnie z zapisami Ustawy hazardowej, a także Ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, każdy gracz, który chce w Polsce w pełni korzystać z oferty bukmachera online, zobowiązany jest do dokładnego zweryfikowania swojego konta. Weryfikacja danych osobowych sprowadza się do tego, że każdy nowy gracz musi przesłać pełny i wyraźny skan swojego dokumentu tożsamości. Jeśli tego nie zrobi, jego konto, zwane uproszczonym albo tymczasowym, zostanie po prostu zamknięte po upływie 28 dni.

Pełna rejestracja jest też wymagana, aby wypłacić środki zdeponowane na koncie gracza w ramach konta uproszczonego. Dodatkowym elementem weryfikacji w przypadku wypłaty środków jest przesłanie bukmacherowi zrzutu ekranu lub skanu wyciągu z konta bankowego czy też dokonanie w formie elektronicznej potwierdzenia transakcji bankowej. Wszystko to dlatego, że bukmacher zobowiązany jest do weryfikacji numeru rachunku bankowego, logo banku, a także imienia i nazwiska gracza na podstawie obowiązujących go przepisów.

Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Fortuna Tak Tak Nie Nie
STS Tak Tak Nie Tak
Etoto Tak Nie Nie Nie
PZBuk Tak Nie Tak Tak
Ewinner Tak Nie Tak Nie

Bonus powitalny w Ewinner Polska

Bukmacher online Ewinner kusi nowych graczy atrakcyjnym bonusem powitalnym, który stanowi nic innego jak zwrot za pierwszy wniesiony zakład do wysokości aż 150 zł. Ale uwaga, aby otrzymać ten hojny bonus nie wystarczy się tylko zarejestrować, ponieważ podczas rejestracji należy koniecznie zaznaczyć pole "Chcę otrzymać bonus powitalny". W przeciwnym razie system nie przyzna bonusu z uwagi na to, że zwyczajnie nie będzie wiedział, iż go chcesz. Zwrot środków następuje maksymalnie do 150 zł, a minimalna stawka, za którą gracz może puścić kupon to 20 zł.

Jedynym obostrzeniem w zakresie bonusu powitalnego jest obowiązek obstawienia wyniku wydarzenia sportowego/łączonych wydarzeń sportowych za stawkę nie mniejszą niż 20 zł. Bukmacher nie wnika w tym przypadku jednak w to, po jakim kursie poszedł zakład - może to być zarówno solidny kurs wynoszący 40 lub 50 (w przypadku zakładów łączonych), jak i kurs wynoszący 1 lub 2 na rozgrywkę z wysokim prawdopodobieństwem trafnego wytypowania wyniku. Zwrot środków ma miejsce do maksymalnie 150 zł, ale to nie znaczy, że gracz nie może postawić pierwszego kuponu za większą kwotę.

Z bonusem powitalnym jest tak, że można zagrać za maksymalną stawkę, która jest zwracana, a w przypadku przegranej i zwrotu środków zainwestowanych w przegrany kupon, pieniądze można wypłacić bez żadnych konsekwencji lub ograniczeń. Początkujący gracz musi jednak pamiętać o tym, że za każdy puszczony kupon bukmacher zgodnie z prawem pobiera 12% podatku od gier, a zatem kwota zakładu zawsze jest pomniejszona o te kilkanaście procent. Dzięki bonusowi powitalnemu gracz, który nie obstawiał dotychczas zakładów wzajemnych może się przekonać, na czym to wszystko polega.

Pobierz aplikację mobilną Ewinner, aby się zarejestrować

Rejestracji na stronie Ewinner można także dokonać z poziomu aplikacji. Pliki instalacyjne Ewinner na Androida i iOS są dostępne do pobrania na stronie i tylko tam (aplikacji na Androida nie można na przykład ze względów prawnych zostać pobrana w sklepie Google Play). Rejestracja za pomocą aplikacji niczym nie różni się od rejestracji z poziomu strony otwartej w przeglądarce internetowej - jest ona bowiem równie szybka i intuicyjna. Gracz może założyć konto tymczasowe albo od razu przejść do pełnej rejestracji pozwalającej na pełne korzystanie z funkcjonalności strony.

Czy mogę się zarejestrować na stronie Ewinner?

Rejestracji na stronie Ewinner może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia, jeśli więc masz ukończone 18 lat to cała procedura nie powinna Ci zająć dużo czasu. Rzecz jasna, bukmacher zastrzega sobie prawo do dokonania weryfikacji klienta, a zatem do niedopuszczenia użytkownika do gry. Przypadki takie są niezwykle rzadkie, ale zdarzają się w przypadku, gdy np. ponownej rejestracji próbuje dokonać osoba, której konto zostało już wcześniej zamknięte. Odmowę rejestracji może też otrzymać osoba, co do której zachodzi podejrzenie, że ma konflikt z prawem albo która została skazana.

Login na stronie Ewinner

W Ewinner logowanie jest na tyle łatwe, że obstawianie zakładów w tym serwisie będzie czystą przyjemnością.

 • Login stanowi Twój adres e-mail
 • W celu zalogowania się, jako login podaj swój adres e-mail
 • Podaj hasło, które wcześniej ustanowiłeś

Zapomniałem hasła. Co mam zrobić?

Jeśli zapomniałeś hasła do swojego konta gracza, przede wszystkim nie panikuj! Bukmacher zabezpieczył i siebie i graczy przed konsekwencjami tego jakże popularnego problemu! Aby odzyskać hasło wystarczy, że klikniesz przycisk „Zaloguj się”, a następnie opcję "Zapomniałem hasła". W dalszym kroku podaj tylko swój adres e-mail, który podałeś w trakcie rejestracji (stanowiący jednocześnie Twój login). Gdy już to zrobisz, na skrzynkę mailową w ciągu maksymalnie kilku minut otrzymasz link aktywacyjny, dzięki któremu będziesz mógł ustawić nowe hasło.

Masz problem z rejestracją lub zalogowaniem się na stronie Ewinner?

Jeśli napotkasz na problem z zarejestrowaniem się lub zalogowaniem na stronie Ewinner, nie panikuj. Dotyczy to zwłaszcza logowania, niezależnie od problemów technicznych, które wystąpią. Twoje środki zgromadzone na koncie gracza są i będą bezpieczne! Problem z logowaniem może też wynikać z tego, że Twoje konto zostało zablokowane, a dochodzi do tego automatycznie, gdy zbyt dużo razy podałeś nieprawidłowe do niego hasło. Z kolei problemy z rejestracją najczęściej sprowadzają się do tego, że zakładający konto użytkownicy błędnie podają swój numer telefonu.

Podsumowanie

Rejestracja i logowanie do konta u bukmachera Ewinner są szybkie intuicyjne. Dzięki jasnym komunikatom i oznaczeniom, trudno podczas całego procesu się pogubić, natomiast jeśli użytkownik napotka na problemy, może przejrzeć dział z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ), gdzie znajduje się wiele pomocnych odpowiedzi) albo skontaktować się z dedykowanym do tego Działem Obsługi Klienta. Na nowych użytkowników czeka atrakcyjny bonus powitalny, ale żeby go dostać trzeba pamiętać o zaznaczeniu specjalnego pola, dzięki któremu wyrażamy chęć skorzystania ze zwrotu za pierwszy zakład do 150 zł.

Najważniejsze dla nowego użytkownika jest jednak uświadomienie sobie, na jaką formę rejestracji się zdecydował. Jeśli jest to rejestracja uproszczona/tymczasowa to gracz musi mieć świadomość, że nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich funkcji na stronie. Konto tymczasowe oznacza, że użytkownik może przetestować obstawianie zakładów, ale nie może wypłacić uzyskanych w ten sposób środków. Pozwala na to z kolei tylko pełna rejestracja, która wymaga nie tylko przesłania skanu dowodu tożsamości (potwierdzającego ukończone 18 lat), ale też skanu/zrzutu z ekranu numeru konta bankowego wraz z logo i danymi osobowymi.

Bukmacher Karta Kredytowa (Visa) Karta Kredytowa (Mastercard) BLIK Przelewy24
 
LVBet Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
 
Ewinner Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
 
Etoto Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min

1 oceny, średnia 5 z 5

Login

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło