Betfan Aplikacja Mobilna Download na Android/IOS (2020)

Ten artykuł został ostatnio aktualizowany:

Przeczytaj recenzję Sprawdź ofertę

Betfan Aplikacja Mobilna

We want to present and review the Betfan mobile betting application with this article

Android APP

  • -

  • 9 / 10

Pobierz

Betfan Aplikacja Mobilna

Jak dostać się do

Podobnie jak inne tego typu produkty, służy ona do komfortowego typowania wyników wydarzeń bez konieczności używania stacjonarnego komputera. Mobile betfan możemy pobrać tylko dla telefonów z Androidem – posiadacze systemu iOS będą się niestety musieli zadowolić mobilną wersją WWW. Aby to zrobić należy:

Android

  • Wejdź na betfan.pl/aplikacja-mobilna
  • Na swoim telefonie włącz możliwośc instalowania z nieznanych źródeł.
  • Zeskanuj za pomocą telefonu kod QR dostepny na powyższej podstronie
  • Zaakceptuj pobieranie aplikacji i zaczekaj na jej zainstalowanie

Po wykonaniu tych czynności można po prostu uruchomić aplikację z poziomu ekranu głównego urządzenia.


iOS

Brak aplikacji na iOS.

Dlaczego warto zainstalować betfan app?

Główną korzyścią, jaką uzyska użytkownik jest dostęp do wszystkich funkcji bukmachera w sposób o wiele szybszy i płynniejszy niż w przypadku mobilnej wersji przeglądarkowej jego portalu. Nawigacja jest także o wiele łatwiejsza (czasem zdarzy się, że karta, na której otwarta jest strona bukmachera „gubi” się pośród innych. W przypadkach niektórych przeglądarek taka sytuacja może powodować odświeżenie się strony, a wtedy potencjalnie stracimy możliwość obstawienia zakładu). Aplikacja betfan na androida niweluje skutecznie ten problem.
Nie oznacza to wcale, że komórkowa wersja portalu betfan jest zła. Przeciwnie, korzysta się z niej przyjemnie (jak wspomniano wyżej, użytkownicy iOS nie będą nawet mieli innego wyjścia) i oferuje ona w większości te same funkcje co aplikacja. Minusem jest jednak dłuższy czas ładowania portalu jak i – na szczęście występujące bardzo rzadko – zawieszanie się portalu.

Stawianie zakładów

Oczywiście, podstawowy przeznaczeniem omawianego produktu jest rzecz jasna obstawianie zakładów bukmacherskich. Zarówno po zalogowaniu do betfan apk jak i wejściu na mobilną stronę bukmachera naszym oczom ukaże się podstawowa lista zakładów, wraz z przewijalnym menu z którego wybierać możemy dyscypliny. Abyt postawić zakład, wystarczy że klikniemy na dany kurs lub po prostu na nazwę wydarzenia. Zostaniemy przekierowani na stronę, dzięki której będziemy mogli wybrać detale naszego zakładu.

Zakłady na żywo

Choć betfan nie oferuje klasycznej relacji na żywo dla urządzeń mobilny, chętni mogą skorzystać z wizualizacji zdarzenia. Dostępne są także różnego rodzaju statystyki live, dzięki którym możemy zapoznać się z sytuacją i podjąć odpowiednie do niej decyzje w trakcie obstawiania zakładu.

Płatności w betfan mobile

Betfan obsługuje ponad 20 różnych banków, z których można dokonać płatności na nasz wirtualny portfel. Jak twierdzi bukmacher, od żadnej transakcji nie są pobierane opłaty, a minimalna kwota pozwalająca na grę w serwisie wynosi już 1 zł. Warto nadmienić, że aby zasilić saldo użytkownik niekoniecznie musi korzystać z tradycyjnego przelewu. Do jego dyspozycji aplikacja betfan na telefon udostępnia bowiem kilka metod płatności, takich jak Przelewy24, Blik, płatność kartą, a nawet Revolut.

Podobnie jak wpłacić, tak i wypłacić pieniądze możemy w kilkanaście sekund. Aby dokonać tej drugiej czynności, wystarczy po prostu ustawić odpowiednie zlecenie w tym samym menu, w którym dokonywaliśmy płatności. W tym celu należy po prostu podać kwotę, jaką chcemy wypłacić. Bukmacher gwarantuje, że środki dotrą na nasze konto nawet w 15 minut, jeśli wniosek o wypłatę złożyliśmy od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 23:00.

W przypadku innych bukmacherów proces wypłaty może trwać nawet kilka dni, dlatego jest to niewątpliwie olbrzymi plus.

Aplikacja betfan na Android – pomoc techniczna

Dobrą wiadomością dla gracza, który napotkał jakikolwiek problem, tak w aplikacji mobilnej jak i używając serwisu internetowego jest fakt, że z pomocą techniczną można skontaktować się 7 dni w tygodniu, od 9:00 do 23:00.
Betfan zakłady bukmacherskie – aplikacja mobilna umożliwia skontaktowanie się ze specjalistami na dwa sposoby – po pierwsze, klient może w wyżej wymienionych godzinach skorzystać z czatu. Drugim sposobem jest napisanie do supportu maila (można to zrobić w aplikacji). Odpowiedź drogą mailową rzecz jasna nie będzie tak szybka, ale sposób ten da konsultantowi więcej czasu na zapoznanie się z naszą sprawą.

Podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, mobilny produkt Betfan to jedna z lepszych aplikacji do obstawiania zakładów na komórce. Szkoda tylko, że skorzystać nie mogą z niego użytkownicy iOS. Mimo tego, wersja serwisu dla mobilnej przeglądarki WWW jest również bardzo solidna i z pewnością umożliwi im komfortowe korzystanie z serwisu, do czasu stworzenia aplikacji dedykowanej pod ten system.

  • Ograniczenia
  • Brak aplikacji iOS
  • Czasami zawiesza

Ogólny:

8/10

faq

? Czy są bonusy dostępne tylko przez komórkę?
Nie, na chwilę nie ma takich bonusów.
? Czy Betfan oferuje usługi streamingowe w aplikacji?
Nie, lecz można skorzystać z funkcji wizualizacji wydarzeń.
? Jak trudne jest wpłacenie/wypłacenie gotówki?
Jest to bardzo proste i można go dokonać w kilkanaście sekund.
? Gdzie znajdę informacje o promocjach w aplikacji?
Znajdują się one w dedykowanym sobie dziale.
? Gdzie znajdę pliki .APK dla iOS i Androida?
Wersja Android jest dostępna na stronie bukmachera. Niestety, na tę chwilę nie ma aplikacji dla telefonów z systemem iOS.

Autor recenzji