Mecz się zakończył. Sprawdź nasze prognozy na piłkę nożną na dziś.

• Rozgrywki: La Liga
  • Data: 07.11.2022
  • Godzina: 21:00 CET
  • Miejsce: Campo de Fútbol de Vallecas, Hiszpania

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Rayo Vallecano a Realem Madryt przyniesie kurtynę 13 dnia nowej kampanii La Liga. Los Vallecanos spisali się nadzwyczaj dobrze, pokonując w weekend Sevillę na wyjeździe, dzięki czemu drużyna zachowała miejsce w pierwszej dziesiątce i musi być bardzo pewna siebie przed wizytą Los Blancos. Randy Nteka pozostaje na uboczu z powodu zawieszenia, natomiast Oscar Trejo wraca po odbyciu jednomeczowego zakazu w meczu z Sevillą.

Z kolei podopieczni Carlo Ancelottiego stracili dwa punkty w zremisowanym 1-1 spotkaniu z Gironą w 12. dniu meczu, co oznacza, że są zdesperowani, by powrócić do zwycięstwa w ten weekend. Ponieważ Barcelona depcze Realowi po piętach, należy wziąć pod uwagę zwycięstwo na wyjeździe, ale należy pamiętać, że doświadczony pomocnik Toni Kroos ma zakaz gry w tym meczu. Kluczowy napastnik Karim Benzema jest mocno wątpliwy.

Przewiduję twardy pojedynek, zakończony zwycięstwem 0:1 dla Realu Madryt i BTTS-NO.

Rayo Vallecano vs Real Madryt Statystyki (H2H)

Wiadomości o drużynie Rayo Vallecano

Rayo Vallecano zdobyło 14 goli, oddając 1,17 gola na 90 minut, a przeciwnicy oddali 43 celne strzały. W poprzednim roku zanotowali 4 czyste kartki, co dało im wskaźnik 33,3. W poprzednim sezonie Rayo Vallecano otrzymało 28 żółtych kartek i 2 czerwone. Czerwone Pasy są na 12. miejscu, jeśli chodzi o przewidywane bramki - 13,9, a przewidywane bramki przeciwko - 13,2. W poprzedniej kampanii drużyna zdobywała średnio 1,50 punktu na mecz (18 pkt), a także zajmowała 7. miejsce w La Liga z 11 asystami. Ich różnica bramek wynosiła 3, dzięki 17 zdobytym i 14 oddanym golom. Rayo Vallecano zdobyło 30 bramek, a w poprzednim sezonie miało wskaźnik 67,4.

Radamel Falcao jest jednym z tych, którzy mogą być czynnikiem różnicującym dla Rayo Vallecano. Falcao wystąpił w 247 spotkaniach w swojej karierze piłkarskiej i zdobywa 0.75 gola na 90 minut. Urodzony w Kolumbii napastnik zdobył 184 bramki w 21,946 minutach gry. W swojej karierze zaliczył 24 asysty i otrzymał 46 żółtych kartek.

Wiadomości o drużynie Real Madryt

Real Madryt strzelił 29 goli, a jego przewidywana liczba bramek w poprzednim sezonie wynosiła 26,2. Liczba bramek przeciwko w ciągu 90 minut wynosiła 0,83 przy 28 bramkach i 2 czystych kartkach. W poprzednim sezonie Beza miała 78,9 % skuteczności (38 SoT przeciwko), a także zajęła 1 miejsce w lidze z 32 punktami. Real Madryt zajął 2 miejsce w stosunku do zdobytych bramek mając ich 10, a różnica bramek była na poziomie 19. Real Madryt w poprzednim sezonie oprócz 16 ostrzeżeń za żółte kartki zgromadził CS% na poziomie 16,7. The Meringues osiągali średnio 2,7 pkt/mecz, notując przy tym 22 asysty i 1 czerwoną kartkę.

Real Madryt ma w swoim składzie Viniciusa Juniora, którego trenerzy przeciwników będą musieli dobrze zaplanować w tym spotkaniu. Notuje on średnio 0,27 G/90 i rozpoczął 70 spotkań w swojej karierze. Pochodzący z Brazylii napastnik spędził na boisku 6,942 minuty i zdobył 21 bramek. W swojej karierze uzbierał 14 żółtych kartek i 11 razy asystował przy golu.