Mecz się zakończył. Sprawdź nasze prognozy na piłkę nożną na dziś.

Rozgrywki: Eliminacje do Ligi Mistrzów
Data: 05.07.2022
Godzina: 21:00 CET
Miejsce: Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht (Republican), Armenia

Pyunik i CFR spotykają się na Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht, w meczu o UEFA Champions League (1st Qualifying Round). Według moich danych, nie ma ostatnich zapisów meczów pomiędzy tymi dwoma drużynami.

Jednak w obecnym sezonie Pyunik jest w przeciętnej formie u siebie, podczas gdy CFR Cluj radzi sobie przeciętnie z dala od domu. Przekładając to na surowe statystyki, Pyunik zdobył średnio 2.71 punktów na mecz, a CFR Cluj zdobył 1.4 punktów na mecz.

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem dla tego meczu będzie pojawienie się kilku bramek. Przewiduje się wyrównany mecz, w którym obie drużyny będą bardzo zaangażowane w aspekt defensywny, a ich celem będzie nie zdobycie pierwszej bramki w spotkaniu. Należy zauważyć, że zarówno CFR Cluj jak i Pyunik posiadają solidne linie defensywne. Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, ryzykowanie na korzyść rynku "Mniej 2,5 gola" w tym meczu jest dobrą opcją przy wyniku 1:0 dla gospodarzy.

Wiadomości o drużynie Pyunik Yerevan

Drużyna gospodarzy gra swój pierwszy mecz w tej edycji UEFA Champions League z zamiarem wykorzystania czynnika domowego do osiągnięcia pozytywnego wyniku. W swoim ostatnim meczu, o Ligę, uzyskali wyjazdowy remis z Alashkertem przez (1-1).

W ostatnich 10 domowych meczach Pyunik ma bilans 8 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Ich atak jest regularny, ponieważ w każdym z ostatnich 10 meczów zdobyli przynajmniej jedną bramkę. W meczach u siebie mają tendencję do strzelania mało bramek, ponieważ 12 z ostatnich 29 meczów zakończyło się wynikiem poniżej 1,5 bramki, a 23 z 29 zakończyło się wynikiem poniżej 2,5 bramki.

Jest to drużyna, która często strzela jako pierwsza: otworzyła wynik w 12 z ostatnich 15 meczów, z tych 12 osiągnęła prowadzenie do przerwy w 9 i zdołała utrzymać je do końca 90′ w 10.

Wiadomości o drużynie CFR Cluj

Drużyna gości debiutuje w tej edycji UEFA Champions League z zamiarem osiągnięcia korzystnego wyniku i zaskoczenia drużyny gospodarzy. Drużyna przyjeżdża na ten mecz po wyjazdowej porażce z FCSB przez (3-1).

W ostatnich 10 meczach wyjazdowych we wszystkich rozgrywkach, CFR wygrał 5, zremisował 3 i przegrał 2. Ich ofensywa regularnie punktuje, gdyż zdobywali bramki w 8 z ostatnich 10 meczów. W 15 meczach udało im się odwrócić wynik tylko w 4 spotkaniach, w których zdobyli pierwszą bramkę.

W ostatnich 11 meczach wyjazdowych we wszystkich rozgrywkach wyróżniają się 3 okresy: zdobyli 7 ze swoich 19 bramek między minutami (31'-45′); stracili 4 ze swoich 11 bramek między minutami (61'-75′) i 4 ze swoich 11 bramek między (76'-90′).