Mecz się zakończył. Sprawdź nasze prognozy na piłkę nożną na dziś.

• Data: 12.01.2023
  • Godzina: 21:00 CET
  • Miejsce: Craven Cottage, Anglia

Fulham spotyka się z wyjazdową Chelsea na Craven Cottage w czwartkowym spotkaniu Premier League.

Fulham i Chelsea będą chciały kontynuować swoją dobrą formę, którą prezentowały do tej pory w tym sezonie. Obie drużyny będą szukały trzech punktów w tym meczu Premier League w sobotę 10 września 2022 roku. Początek meczu na Craven Cottage o 11:30. Jest to siódmy tydzień meczów, a tabela Premier League pokazuje drużynę Marco Silvy na 10. miejscu z 8 punktami, podczas gdy strateg ich przeciwników wyprowadza swój zespół na 6. pozycję z 10 punktami.

Wielką wiadomością przed derbowym meczem pomiędzy Fulham i Chelsea na Craven Cottage jest to, że goście zwolnili swojego menedżera Thomasa Tuchela po porażce w połowie tygodnia w Lidze Mistrzów. Fulham cieszy się z powrotu do Premier League i jest przekonane, że uda im się osiągnąć korzystny rezultat w meczu z lokalnymi rywalami.

Przewiduję dobry pojedynek z przewagą 0:1 dla Chelsea i BTTS-NO po zakończeniu meczu.

Wiadomości o drużynie Fulham FC

W ostatni weekend Fulham pokazało się z dobrej strony na wyjeździe z Tottenhamem, ale mecz i tak zakończył się porażką. Spurs prowadzili 1-0 do przerwy i dołożyli drugą bramkę 15 minut przed końcem, aby praktycznie zapewnić sobie punkty. Mitrovic zdołał odzyskać bramkę w 83. minucie dzięki zgrabnemu wykończeniu z kąta, ale Tottenham utrzymał się przy piłce, zapewniając sobie 3 punkty.

Fulham nie potrafiło przestać strzelać bramek, trafiając do celu w stu procentach w swoich ostatnich 6 meczach.

W tym okresie zdobyli 10 bramek, a stracili 5. Niemniej jednak, będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy ten trend zostanie podtrzymany w tym meczu.

Wiadomości o drużynie Chelsea Londyn

Chelsea miała przewagę w meczu z West Hamem, ale żadna ze stron nie zdołała znaleźć przełomu w pierwszych 45 minutach. W 62. minucie Młoty wybrały piłkę do domu za sprawą Antonio, ale Chelsea odpowiedziała dobrym golem od zmiennika Chilwella, a następnie objęła prowadzenie 2 minuty przed końcem za sprawą Havertza. West Ham myślał, że wyrównał w ostatnich chwilach meczu, ale VAR niesłusznie uznał gola, co oznaczało, że Chelsea niezasłużenie wygrała mecz 2-1.

Liczby mówią same za siebie - Chelsea została pokonana w 5 z ostatnich 6 meczów, a przeciwnicy zdobyli 9 bramek. Z tyłu Chelsea z pewnością ma pole do poprawy.