Mecz się zakończył. Sprawdź nasze prognozy na piłkę nożną na dziś.

Data: 10.07.2022
Godzina: 21:00 CET
Miejsce: Neo Quimica Arena, Brazylia

Corinthians będzie chciało przedłużyć swoją passę niepokonanych spotkań ligowych do siedmiu w niedzielę, gdy na własnym stadionie przywita Flamengo.

Dzięki imponującej formie w ostatnich miesiącach Rubro-Negro wspięli się na drugie miejsce w tabeli Campeonato Brasileiro Serie A, podczas gdy ich gospodarze zajmują piąte miejsce po imponującej passie.

Te dwie drużyny spotkały się 22 razy w ciągu ostatnich kilku sezonów i z 22 poprzednich spotkań, Corinthians wygrało 6 meczów, podczas gdy Flamengo wygrało 12. 4 mecze między nimi zakończyły się remisem.

Pomimo tego, że Flamengo ma za sobą zwycięską passę, to nie można lekceważyć Corinthians w żadnym z meczów, w których obecnie występują.

Gospodarze grają u szczytu swoich możliwości i wiedzą, że nie ma miejsca na błędy, jeśli chcą utrzymać swoje nikłe nadzieje na tytuł.

Mam wrażenie, że Flamengo i Corinthians mogą zdobyć bramki w tym, jak się wydaje, dobrym meczu, w którym niewiele dzieli te dwie drużyny.

Remis wydaje się całkiem realistycznym wynikiem, dlatego spodziewam się podziału punktów i 1:1 na koniec 90. minut.

Corinthians vs Flamengo Statystyki (H2H)

Wiadomości o drużynie Corinthians

Corinthians ma na koncie trzy zwycięstwa w ostatnich czterech meczach w brazylijskiej ekstraklasie.

Po stosunkowo mocnym i spójnym sezonie, goście znaleźli inny bieg w ostatnich tygodniach, po tym jak najpierw zanotowali 1-0 zwycięstwa nad Chapecoense i Fortalezą, aby przeskoczyć tych ostatnich w tabeli.

Analiza ich dotychczasowych wyników pokazuje, że Corinthians nie wygrało z Flamengo w swoich ostatnich 11 meczach ligowych i jest niepokonane w swoich ostatnich 19 meczach ligowych u siebie. Co za twierdza.

Wiadomości o drużynie Flamengo RJ

Po mieszanym początku, Flamengo było jedną z wyróżniających się drużyn w brazylijskiej ekstraklasie w drugiej połowie sezonu, wspinając się do czołowej dwójki dzięki imponującej serii wyników.

Od połowy sierpnia Rubro-Negro wygrali 10 z 18 ligowych spotkań, zdobywając w tym czasie 36 punktów, a teraz mają za sobą sześć meczów bez porażki i w czwartek odniosą kolejne zwycięstwa.

Przed tym spotkaniem Flamengo pozostaje niepokonane przez Corinthians, gdy grało z nimi u siebie w poprzednich 5 meczach ligowych.

Corinthians vs Flamengo Przewidywany skład

Tak wygląda przewidywany skład, wyjściowa 11 i formacje mogą ulec zmianie.

Corinthians vs Flamengo RJ - Kluczowe Fakty

• Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był CR Flamengo RJ.

• W ich ostatnim spotkaniu CR Flamengo RJ wygrał 1 bramką.

• SC Corinthians SP ma passę 3 meczów z 0 strzelonymi bramkami.

• CR Flamengo RJ przegrał tylko 0 ze swoich ostatnich 5 meczów z SC Corinthians SP (we wszystkich rozgrywkach).

• W ostatnich 5 spotkaniach SC Corinthians SP wygrał 0, CR Flamengo RJ wygrał 5, 0 remisów.

• CR Flamengo RJ przegrał tylko 0 ze swoich ostatnich 5 meczów Brasileiro Serie A przeciwko SC Corinthians SP.